Letní fungování

Fórum: 

Zdarte,

většina z vás ví, jak to vlastně v létě je a bude, ovšem pro jistotu píšu, že pravidelné setkávání mládeže momentálně funguje jenom po osobní domluvě a to nejčastěji u vína či v hospodě. (to je verš co? :) ) S pravidelným setkáváním začneme asi v říjnu, jelikož září je velmi hektický měsíc plný povinností (oslavy narozenin, svatby, koncerty). Jako "zahájení sezóny" bych bral Sjezd (nejen) evangelické mládeže v Jihlavě , 30.9. - 2.10. (http://sjezd.mladez.evangnet.cz/2011/). Pak už se budeme domlouvat POMOCÍ TOHOTO FÓRA, PROTOŽE PRÁVĚ NA DOMLUVU HO MÁME!!!

Vyzývám vás všechny k sledování dění na těchto webovkách! Proč? A) jsou moc pěkné B) najdete zde spoustu dobrých informací (co se týče akcí a pravidelných programů a mnohem víc) C) fórum nám nabízí vynikající komunikační zázemí D) odpadá z Aničky taková "nepsaná povinost" rozesílat drahé a časově náročné SMSky všem mládežníkům (je to dost otravný) 

Proto: JAKÉKOLI INFO, KTERÉ SHÁNÍTE, HLEDEJTE ZDE! POKUD ZDE NENÍ, VZNESTE DOTAZ A NĚKDO VÁM ODPOVÍ! UPOZORŇUJI, ŽE POKUD MI NĚKDO NAPÍŠE NA MOBIL, NEODEPISUJI (nebo jen v krajních situacích...)!

Mějte se, dívejte se (sem), pište (sem) Kolja 

 

Kázání k 30.výročí svobody

Stránky