V době nařízených omezení...

Vážení,
přijměte několik nápadů pro inspiraci v čase, kdy se nesmí konat řada obvyklých setkání.

1. K poslechu: v menu našeho webu naleznete novou stránku, na které si můžete vybrat z nabídky a poslouchat slovo či hudbu. Evangelická církev také zpřístupnila velké množství zajímavých nahrávek (kázání, přednášek, písní, skladeb...) ve veřejném internetovém audioarchivu.
  2. Nedělní bohoslužby: na každou neděli budeme zveřejňovat podklad pro domácí bohoslužbu na úvodní straně našeho sboru. Dále existuje přehled dostupných on-line vysílaných evangelických bohoslužeb, který naleznete na celocírkevním webu.
  3. Osobní rozhovor: s naším farářem si můžete dohodnout osobní schůzku, hovořit telefonicky, prostřednictvím internetu... Neváhejte jej kontaktovat. Nebo lze přijít ve středu od 10:30 do 12 h, kdy je otevřeno pro každého v kanceláři sboru, v tomto čase je příchozím lidem farář Vystavěl zcela k dispozici.

S přáním Boží ochrany, dobré mysli a pokojných dnů
Kamil Vystavěl